Meniu
Pirkinių krepšelis

Warmtec

Prekės ženklas: Warmtec Modelis: warmtec-lango-tarpine-blk
Balkono durų tarpinė mobiliam kondicionieriui Warmtec BLK Susirūpinate, kaip pritvirtinti karšto oro išleidimo vamzdį nuo mobilaus oro kondicionieriaus, nedarant skylės sienoje ar neatidarant lango? Sprendimas yra paprastesnis, nei jūs manote! Visiems mobilių oro kondicionierių savininkams buv..
49.83€
Be PVM:41.18€
Prekės ženklas: Warmtec Modelis: warmtec-v15-kilimelis-kojoms
Elektrinis šildymo kilimėlis kojoms Šildymo kilimėlis V15 yra vandeniui atsparus šildymo prietaisas, skirtas vietiniam nedidelių plotų, t. y. darbo vietų ar poilsio zonų bei tiesiogiai žmonių kojų šildymui. Kilimėlio principas remiasi fiziniu principu, kad šiltas oras kyla aukštyn. Todėl po var..
79.99€
Be PVM:66.11€
Prekės ženklas: Warmtec Modelis: warmtec-lango-tarpine-3m
Lango tarpinė mobiliam kondicionieriui Warmtec 3M Susirūpinate, kaip pritvirtinti karšto oro išleidimo vamzdį nuo mobilaus oro kondicionieriaus, nedarant skylės sienoje ar neatidarant lango? Sprendimas yra paprastesnis, nei jūs manote! Visiems mobilių oro kondicionierių savininkams buvo sukurt..
22.60€
Be PVM:18.68€
Prekės ženklas: Warmtec Modelis: warmtec-lango-tarpine-4m
Lango tarpinė mobiliam kondicionieriui Warmtec 4M Susirūpinate, kaip pritvirtinti karšto oro išleidimo vamzdį nuo mobilaus oro kondicionieriaus, nedarant skylės sienoje ar neatidarant lango? Sprendimas yra paprastesnis, nei jūs manote! Visiems mobilių oro kondicionierių savininkams buvo sukurt..
28.34€
Be PVM:23.42€
Prekės ženklas: Warmtec Modelis: warmtec-senja-kp26w
Mobilus oro kondicionierius Warmtec Senja KP26W su Wi-Fi WARMTEC Senja KP26W yra daugiafunkcinis įrenginys, kurio pagrindinė užduotis yra vėsinti (kondicionuoti) iki 30 m² ploto patalpas. Be to, oro kondicionierius gali veikti oro sausinimo ir oro cirkuliacijos režimu. Oro kondicionieriaus Sen..
424.58€
Be PVM:350.89€
Prekės ženklas: Warmtec Modelis: warmtec-senja-kp32w
Mobilus oro kondicionierius Warmtec Senja KP32W su Wi-Fi WARMTEC Senja KP32W yra daugiafunkcinis įrenginys, kurio pagrindinė užduotis yra vėsinti (kondicionuoti) iki 35 m² ploto patalpas. Be to, oro kondicionierius gali veikti oro sausinimo ir oro cirkuliacijos režimu. Oro kondicionieriaus Sen..
471.98€
Be PVM:390.07€
Prekės ženklas: Warmtec Modelis: warmtec-senja-kp35w
Mobilus oro kondicionierius Warmtec Senja KP35W su Wi-Fi ir šildymo funkcija Jei jums atsibodo nepakeliamai aukšta temperatūra, trukdanti normaliam darbui, gyvenimui ar poilsiui - esate tinkamoje vietoje. Mobilus Warmtec KP35W oro kondicionierius su WiFi funkcija greitai išspręs per aukštos temper..
493.44€
Be PVM:407.80€
Prekės ženklas: Warmtec Modelis: warmtec-ecosink-6,5kw-vandens-sildytuvas
Momentinis vandens šildytuvas EcoSink - 6,5kW Elektrinis momentinis 6,5 kW galios vandens šildytuvas EcoSink. Prie vandens sistemos prijungtas prietaisas leidžia momentaliai pašildyti vandens srautą. Nėra vandens talpos, o tai reiškia, kad prietaisas nenaudoja energijos, reikalingos palaik..
92.40€
Be PVM:76.36€
Prekės ženklas: Warmtec Modelis: warmtec-mist-up-oro-drekintuvas
Oro drėkintuvas Warmtec Mist Up Ar žinote, kad...? ... tinkama oro drėgmė yra nepaprastai svarbi žmogaus sveikatai ir savijautai? Dėl sauso oro patalpoje natūrali drėgmė išgaruoja nuo žmogaus odos paviršiaus, taip pat padidėja kūno jautrumas bet kokioms kvėpavimo sistemos infekcijoms. Pag..
62.35€
Be PVM:51.53€
Prekės ženklas: Warmtec Modelis: warmtec-wrs04-oro9-uzuolaida
Oro užuolaida Warmtec WRS-04 Oro užuolaida Warmtec WRS-04 yra labai modernus ir populiarus prietaisas, kurio maksimali šildymo galia yra 4 kW, o plotis - 80 cm, todėl tai yra viena iš mažiausių rinkoje esančių užuolaidų modelių. Ji taip pat yra viena tyliausių užuolaidų su šiais parametrais. ..
185.78€
Be PVM:153.54€
Prekės ženklas: Warmtec Modelis: warmtec-ap-neo-valytuvas
Galingas oro valytuvas Warmtec AP Neo su WiFi AP Neo yra labai našus prietaisas, dėl ko jis gali būti naudojamas patalpose, kurių plotas yra net iki 100 m². Du filtro kasetėje esantys HEPA filtro sluoksniai efektyviai valo orą nuo PM 2.5 dalelių, grybelių ir bakterijų. Oro valytuvas AP Neo yra..
379.86€
Be PVM:313.93€
Prekės ženklas: Warmtec Modelis: warmtec-ap-one-oro-valytuvas
Kompaktiškas oro valytuvas mažoms patalpoms WARMTEC AP One oro valytuvas yra puikus sprendimas alergiškiems žmonėms, astmatikams ir rūkaliams, nes 5 pakopų oro kokybės gerinimo procesas pašalina iš oro dulkes, žiedadulkes, mikroorganizmus, erkes, smogą ir kenksmingas chemines medžiagas, kur..
58.52€
Be PVM:48.36€
Prekės ženklas: Warmtec Modelis: warmtec-ap1000-valytuvas
Oro valytuvas Warmtec AP1000+ su WiFi Naujas 2021 metų modelis 7-nių pakopų oro valymo procesas Didžiulis valymo plotas iki 140 m² Didžiausias našumas rinkoje - 1200 m³ / h WiFi modulis ir programa valytuvui valdyti per internetą Bi-Active + dvigubo filtravimo technologija Laz..
579.30€
Be PVM:478.76€
Prekės ženklas: Warmtec Modelis: warmtec-ap168w-oro-valytuvas
Oro valytuvas Warmtec AP168W - 8 oro filtracijos etapų Efektyviai valo orą patalpose iki 60 m² Yra UV lempa, jonizatoriaus funkcija ir 7-nių pakopų oro kokybės gerinimo procesas Minimalizuoja neigiamą smogo poveikį Puikiai tinka alergikams, astmatikams ir rūkaliams Yra jutiklis, kur..
232.28€
Be PVM:191.97€
Prekės ženklas: Warmtec Modelis: warmtec-ap350w-oro-valytuvas
Oro valytuvas Warmtec AP350W su WiFi Warmtec AP350W oro valytuvas yra vienas moderniausių prietaisų, gerinančių oro kokybę patalpose iki 80 m². Be išskirtinai efektyvaus užteršto oro filtravimo, AP350W + atlieka jonizatoriaus ir drėkintuvo funkcijas. Daugiapakopis, 8 etapų oro kokybės gerinimo ..
446.93€
Be PVM:369.36€
Prekės ženklas: Warmtec Modelis: warmtec-its-termostatas
Patalpos programuojamas termostatas ITS su WiFi Programuojamas „Warmtec ITS“ temperatūros valdiklis yra modernus įrenginys, kurį galima nuotoliniu būdu valdyti naudojant telefoną ar planšetinį kompiuterį su „Android“ ar „iOS“. Jis aprūpintas jutikliniu spalvotu LCD ekranu, kurio įstrižainė yra ..
160.43€
Be PVM:132.59€
Prekės ženklas: Warmtec Modelis: warmtec-mist-one-drekintuvas
Ultragarsinis oro drėkintuvas Warmtec Mist One su jonizatoriumi Tinkamai sudrėkintas oras, kuriame yra teigiamų ir neigiamų jonų pusiausvyra, turi gydomųjų savybių. Modernus ultragarsinio drėkintuvo modelis Cronos Prime su galimybe reguliuoti oro drėgnumą. Šis drėkintuvas yra vienintelis toks..
49.83€
Be PVM:41.18€
Prekės ženklas: Warmtec Modelis: warmtec-control-box
Mobilus oro kondicionierius Warmtec Senja KP32W su Wi-Fi Jei kondicionierius Warmtec Morso sumontuotas patalpos išorėje (lauke) arba kitoje patalpoje, nei ta, kuri yra kondicionuojama, tai jums reikalingas valdymo blokas Control Box, kuris montuojamas kondicionuojamoje patalpoje ir ženkliai..
49.99€
Be PVM:41.31€
Parodyta nuo 1 iki 18 iš 18 (viso 1 puslapių)
Ši svetainė naudoja slapukus
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą pasirinkimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.