Pskutiniu metu yra passtebima interjero dizaino tendencija, kurią galima pavadinti grįžimas į gamtą. Didžiausią dėmesį skiriame žemės spalvoms ir baldams, pagamintiems iš natūralių medžiagų. Tačiau kai kurie ieško to, kas būtų patvariau ir puikiai tiktų naudojimui ne tik patalpose, bet ir terasoje ar sode. Technorattanas buvo sukurtas galvojant apie tokius žmones - dirbtinė medžiaga, sukurta remiantis visiškai natūraliu rotanu.


Kas tai yra


Technorattanas - tai yra sintetinė derva, kuri yra gaminama iš polietileno pluošto. Ji padengiama specialiais UV fiksatoriais.

Ne taip seniai ši aukštos kokybės medžiaga buvo aptinkama tik prabangiuose viešbučiuose, kurortuose ir SPA centruose. Dabar, kai jo kaina nukrito, privatūs vartotojai taip pat gali įpirkti sodo baldus iš technoratano.


Labai didelis patvarumas


Technoratanas yra ypač patvari medžiaga. Skirtingai nuo natūralaus ratano baldus iš technoratano netgi žiema galima laikyti lauke. Dėl oro sąlygų jis nedeformuojasi ir neblunka. Jis nebijo lietaus, sniego, žemos ir aukštos temperatūros.


Neįtikėtinai lengva medziaga


Technorattanas yra toks pat lengvas, kaip ir natūralus jo atitikmuo. Dėl to jis puikiai tinka tiems, kurie mėgsta dažnai keisti baldų išdėstymą terasoje, balkone ar bute. Pakanka vieno žmogaus, kad perkelti į kitą vietą fotelį ar stalą iš technorotano.


Labai lengva valyti


Tai yra dar vienas baldų iš technorotano pranašumas, dėl kurio jie tampa panašūs į rotano baldus. Išvalyti technorotaną tikrai nėra sunku. Dulkes galima pašalinti minkštu šepetėliu nuo dulkių siurblio - tai padarysite labai greitai ir baldų paviršiai nebus subraižytas. Kai baldai išsipurvins stipriau, galėsite be baimės juos nuplauti šiltu vandeniu - jiems nieko blogo nenutiks.

Technoratanas yra novatoriškas sprendimas, sukėlęs revoliuciją baldų pasaulyje. Didelis jo populiarumas nuolat auga - baldai iš technoratano sulaukia vis daugiau pasekėjų.