Mes vis daugiau sužinome apie tai, kaip oras veikia mūsų sveikatą ir bendrą savijautą. Pasirodo, su kiekvienu įkvėpimu įkvepiame iki septyniasdešimt penkių tūkstančių dulkių dalelių, tarp kurių gali būti daug sveikatai kenksmingų medžiagų. Sausas ir turintis daug k enksmingų dalelių oras gali ne tik sukelti tam tikrų kvėpavimo problemų, bet ir sutrumpinti mūsų gyvenimą. Tai taip pat yra pagrindinė priežastimi, kodėl daugelis gyventojų, ypač didelių miestų, nusprendžia pirkti oro valymo įrenginius.
Prieš pirkdami oro valytuvą, pirmiausia turėtumėte patikrinti oro kokybę bute. Tam naudojamas paprastas bandymas su lempa. Pasirodo, į vieną kambario tašką nukreipta lempos šviesa leidžia pamatyti, kiek ore yra dulkių ir kitų nešvarumų. Žinoma, taip pat galite nusipirkti modernų matavimo prietaisą, kuris parodo patalpos oro temperatūrą, CO2 koncentraciją ir drėgmę. Jei nustatysite, kad ore yra pakankamai daug dulkių, tuo atveju jau nepakanka tiesiog atidaryti langus ir pravėdinti patalpą, ypač kai oras lauke yra taip pat prastos kokybės.

Tokioje situacijoje patalpų net negalima negalima vėdinti tiesiog atidarant langus. Deja, čiajau turime naudoti modernias technologijas. Tai tikrai pageidautina, nes geros kokybės Cronos oro valytuvas gali pašalinti iš oro iki devyniasdešimt devynių procentų nešvarumų. Be to, jis sugauna didesnius kaip 0,3 nanometrų mikroskopinius teršalus, įskaitant PM10 ir PM2,5 dulkes, virusus, bakterijas, dulkių erkes ir medžių bei gėlių žiedadulkes. Šis prietaisas darbo metu generuoja vandens garus arba neigiamus jonus, kurie nusėda ant teršalų arba dulkių dalelių tuo pačiu juos padidinant. Vėliau jie pašalinami iš ofo filtrų pagalba.

Tai ypač svarbu tiems, kurie kovoja su bet kokia alergija ar astma. Alergenai, sumaišyti su išmetamosiomis dujomis, kartu sudaro labai stiprias alergenų daleles ir kartais buvimas savo namuose, kuriame yra užterštas oras, gali tapti tikru kankinimu. Specialūs oro valymo filtrai taip pat sugeba neutralizuoti nemalonius kvapus. Valytuvas pašalina nepageidaujamus kvapus dalelių filtravimo procese.

Valytuvas taip pat yra veiksmingas ginklas nuo cigarečių dūmų. Tai nebūtinai turi būti susiję su mūsų pačių rūkymu, tačiau dažnai susiduriame su situacija, kai dūmai iš kaimyno buto patenka per ventiliaciją ar atvirą langą į mūsų kambarius. Tuo tarpu toks prietaisas ne tik pašalins tabako dūmų komponentus, bet ir neutralizuos nemalonų kvapą.

Galų gale geros kokybės tokio tipo prietaisai sugeba sudrėkinti patalpų orą. Tai ypač vertinga savybė vasara, kai aukšta temperatūra stipriai išdžiovina orą, ir žiemą, kai centrinis šildymas veikia labai panašiai.