Kvarciniai šildytuvai


 Įjungėte jungiklį ir akimirksniu pajutote šilumą. Jūs manote, kad taip nebūna, kad tai yra reklamos triukas?


Klystate, jau ilgą laiką ir gana sėkmingai, kambariuose, kur jums reikalinga komfortiška temperatūra, naudojami kvarciniai  šildytuvai. Modernus prietaisai, turintis aukštą apsaugos lygį nuo įvairių pažeidimų, yra būtinas pagalbininkas sodyboje arba bet kurioje kitoje patalpoje, kur nėra centrinio šildymo arba nepakanka šilumos nuo kitų šildymo šaltinių.


Patogumas, kurį suteikia kvarciniai šildytuvai, yra pats šildymo ir naudojimo principas.


Pirmiausiai, prietaisui nereikia specialaus montavimo, jis gali būti pastatytas bet kurioje jums patogioje vietoje. Galima sumontuoti ir ant lubų - tai padės sutaupyti vietos ir išvengti galimų trikdžių infraraudonųjų spindulių šildymui.


Po antra, spinduliuotė veikia tik tuos objektus, kurie yra įrenginio veikimo zonoje. Todėl mažo galingumo kvarcinius šildytuvus labai patogu naudoti vietiniam arba zoniniam kambario dalies šildymui.


Po trečia, prietaiso veikimas generuojant tam tikras bangas, mūsų atveju infraraudonųjų spindulių, tik tam tikruose zonose leidžia sutaupyti nemažai elektros energijos. Prisiminkite įprastą kaitinamąją lemputę? Tai yra tikras energijos švaistymo pavyzdys. Dviejų tipų bangos (šiluma ir šviesa) panaikina viena kitos efektyvumą. O dabar įsivaizduokite lempą, kuri tik šviečia... ir ji yra visiškai šalta. Štai taip kvarciniai šildytuvai gamina šilumą be jokių papildomų nuostolių.


Jei elektros prietaisai sunaudoja nedaug elektros energijos, tai jų galia neabejotinai nėra labai didelė. Teisingai! Todėl šildytuvus galima įjungti net namuose su susidėvėjusiais ir senais laidais. Todėl dabar, net ten, kur buvo išmušami saugikliai dėl elektrinio virdulio ateis modernus ir efektyvus šildymas. Kvarcinio šildytuvo kūrėjai sugebėjo apeiti daugybę problemų ir skausmingų vietų, kuriuos būdingos kitiems šildymo būdams.


 


Pirkant kvarcinius šildytuvus


Mainais už savo paliktus pinigus jūs gaunate tyliai veikiantį, turinti ilgą tarnavimo laiką įrenginį, kuris yra visiškai saugus naudojimo metu. Dabar jau nebijome sudeginti namo arba išdžiovinti kambario oro. Jau žinome, kad įjungus šildytuvą per labai trumpą laiką kambaryje bus labai šilta. Ir pagaliau, tiesiog malonu žinoti, kad namuose yra toks patikimas sargas, kuris neleidžia šalčiui žengti nė žingsnio!