Meniu
Pirkinių krepšelis

Tinklaraštis RSS kanalas

14 Jul Kaip atvėsinti kambarius natūraliais būdais?
wiktorg 0 267
Kaip atvėsinti kambarius natūraliais būdais? Geriausia praktika vasarai Kaip atvėsinti butą be oro kondicionieriaus? Kaip atvėsinti vaiko kambarį ar miegamąjį prieš miegą? Tokie klausimai vis dažniau kyla mūsų galvose, ypač kai net naktį temperatūra nenukrinta žemiau 25 laipsnių. Ar yra veiksmingų vėsinimo būdų, jei bute nėra oro kondicionieriaus?..
30 Nov Kas yra Technoratanas?
wiktorg 1 1426
Pskutiniu metu yra passtebima interjero dizaino tendencija, kurią galima pavadinti grįžimas į gamtą. Didžiausią dėmesį skiriame žemės spalvoms ir baldams, pagamintiems iš natūralių medžiagų. Tačiau kai kurie ieško to, kas būtų patvariau ir puikiai tiktų naudojimui ne tik patalpose, bet ir terasoje ar sode. Technorattanas buvo sukurtas galvojant ..
02 Aug Kvarciniai šildytuvai
wiktorg 0 471
Kvarciniai šildytuvai  Įjungėte jungiklį ir akimirksniu pajutote šilumą. Jūs manote, kad taip nebūna, kad tai yra reklamos triukas? Klystate, jau ilgą laiką ir gana sėkmingai, kambariuose, kur jums reikalinga komfortiška temperatūra, naudojami kvarciniai  šildytuvai. Modernus prietaisai, turintis aukštą apsaugos lygį nuo įvairių pažeidimų, yra..
02 Aug Kodėl verta valyti orą?
wiktorg 0 425
Mes vis daugiau sužinome apie tai, kaip oras veikia mūsų sveikatą ir bendrą savijautą. Pasirodo, su kiekvienu įkvėpimu įkvepiame iki septyniasdešimt penkių tūkstančių dulkių dalelių, tarp kurių gali būti daug sveikatai kenksmingų medžiagų. Sausas ir turintis daug k enksmingų dalelių oras gali ne tik sukelti tam tikrų kvėpavimo problemų, bet ir ..
Parodyta nuo 1 iki 4 iš 4 (viso 1 puslapių)
Ši svetainė naudoja slapukus
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą pasirinkimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.