Meniu
Pirkinių krepšelis

Sonoff

Prekės ženklas: Sonoff Modelis: sonoff-pir2-daviklis
Judesio daviklis PIR2 su 433MHz siųstuvu (siejamas su RF Bridge) PIR2 yra belaidis, radijobanginis 433 MhZ judesio jutiklis, skirtas judesių aptikimui. Judesio daviklis gali dirbti su Sonoff RF Bridge, kuris, gavus signalą apie judesius iš jutiklio PIR2 siunčia pranešimus į programėlę eWeLink. ..
11.39€
Be PVM:9.41€
Prekės ženklas: Sonoff Modelis: sonoff-4chanel-pro-wifi-jungiklis
Sonoff 4 channel Pro R2 išmanusis keturių kanalų WiFi jungiklis Sonoff 4CH R2 Pro 4 kanalų Wi-Fi jungiklis palaiko 4 elektros prietaisų prijungimą ir atskirą valdymą 4-riais būdais: mygtuko paspaudimu; EWeLink programėle, kurią galima atsisiųsti tiek iOs, tiek Android operacinėms sistemoms ..
39.40€
Be PVM:32.56€
Prekės ženklas: Sonoff Modelis: sonoff-4chanel-wifi-jungiklis
Sonoff 4-channel išmanusis keturių kanalų WiFi jungiklis Sonoff 4CH R2 yra keturių kanalų jungikliai su DIN bėgelio tvirtinimu. Sonoff 4CH R2 palaiko 4 elektros prietaisų prijungimą ir atskirą valdymą 3 būdais: mygtuko paspaudimu; EWeLink programėle, kurią galima atsisiųsti tiek iOs, ti..
30.50€
Be PVM:25.21€
Prekės ženklas: Sonoff Modelis: sonoff-b1-lempute
Sonoff B1 išmanioji dimeriuojama RGB spalvų LED lemputė Sonoff B1 yra reguliuojamo šviesos ryškumo LED RGB lemputė su cokoliu E27, kuri leidžia keisti šviesos spalvą (nuo šiltos iki šaltos spalvos bei visą RGB gamą) ir ryškumą nuotoliniu būdu, EWelink programėlės pagalba. Taip pat yra ketur..
16.99€
Be PVM:14.04€
Prekės ženklas: Sonoff Modelis: sonoff-basic-wifi-jungiklis
Sonoff Basic WiFi belaidis išmanusis jungiklis Sonoff Basic yra Wi-Fi pagalba valdomas išmanusis jungiklis, suteikiantis vartotojams galimybę visus elektrinius prietaisus valdyti 3 būdais: paspaudus mygtuką; EWeLink programėle, kurią galima atsisiųsti tiek iOs, tiek Android operacinėms si..
7.99€
Be PVM:6.60€
Prekės ženklas: Sonoff Modelis: sonoff-bridge-rf
Sonoff Bridge išmanusis valdiklis su RF nuotoliniu valdymu Sonoff RF Bridge 433 gali paversti daugumą 433MHz radijo dažniu valdomų įrenginių į belaidžius, valdomus WiFi pagalba. EWeLink programėlėje pridėjus Sonoff RF Bridge įrenginį, galima pridėti RF 433 MHz nuotolinio valdymo pultelį arb..
18.20€
Be PVM:15.04€
Prekės ženklas: Sonoff Modelis: sonoff-dual-wifi-jungiklis
Sonoff Dual išmanusis dvigubas WiFi jungiklis Sonoff Dual yra Wi-Fi 2 išėjimų jungiklis, kuris gali apimti ir atskirai valdyti bet kokius du prijungtus elektrinius prietaisus ar apšvietimą. Sonoff Dual apima 2 vnt. Sonoff Basic viename ir gali būti valdomas 3 būdais: paspaudus mygtuką; ..
13.50€
Be PVM:11.16€
Prekės ženklas: Sonoff Modelis: sonoff-dw1-daviklis
Sonoff DW1 durų/langų daviklis su 433MHz siųstuvu (siejamas su RF Bridge) Sonoff DW1 yra durų ir langų atidarymo jutiklis. Jo siunčiami signalai apie durų ir/arba langų padėtį 433MHz dažniu gali būti priimami Sonoff RF Bridge. Durų/langų jutiklis aptinka atidarymo būseną ir nedelsdamas siunčia įspė..
6.29€
Be PVM:5.20€
Prekės ženklas: Sonoff Modelis: sonoff-rf-pultelis
Sonoff nuotolinio valdymo pultelis RF 433 MHz Sonoff RF yra nuotolinio valdymo 4 mygtukų 433MHz pultas. RF valdiklis tinka visiems 433 MHz dažnių valdomiems įrenginiams. Pastaba: RF nuotolinio valdymo pultelyje yra baterija. Šis gaminys gali dirbti su Smart Home produktais: Sonoff RF, Sonoff Sla..
6.99€
Be PVM:5.78€
Prekės ženklas: Sonoff Modelis: sonoff-pow-r2-wifi-jungiklis
Sonoff Pow R2 išmanusis jungiklis su elektros energijos apskaita ir ribojimo galimybe Sonoff Pow R2 jungiklis gali apsaugoti jūsų prietaisus nuo perkrovos. Jums reikia nustatyti srovės, įtampos ir galios ribines vertes ir prietaisas, pasiekęs nustatytą limitą, bus automatiškai išjungtas. Sono..
20.99€
Be PVM:17.35€
Prekės ženklas: Sonoff Modelis: sonoff-pow-wifi-jungiklis
Sonoff POW su elektros energijos apskaita Sonoff Pow yra išmanusis elektros energijos apskaitos jungiklis su elektros energijos stebėjimo funkcija. Sonoff Pow nuotolinio valdymo jungiklis veikia kaip elektros energijos vartojimo skaičiuoklė ir leidžia valdyti elektrinius įrenginius nuotoliniu b..
17.52€
Be PVM:14.48€
Prekės ženklas: Sonoff Modelis: sonoff-rf-wifi-jungiklis
Sonoff RF išmanusis jungiklis su RF nuotoliniu valdymu Sonoff RF jungiklis yra Sonoff Basic versija su 433,92 MHz RF imtuvo moduliu. Šis belaidis jungiklis leidžia valdyti visus elektrinius prietaisus 4 būdais: paspaudus mygtuką; EWeLink programėle, kurią galima atsisiųsti tiek iOs, tiek ..
13.07€
Be PVM:10.80€
Prekės ženklas: Sonoff Modelis: sonoff-s20-lizdas
Sonoff S20 išmanusis elektros lizdas Sonoff S20 yra išmanusis elektros lizdas. Vartotojai gali jungti bet kurio elektrinio prietaiso kištuką į išmanųjį lizdą ir valdyti prietaisus 3 būdais: mygtuko paspaudimu; EWeLink programėle, kurią galima atsisiųsti tiek iOs, tiek Android operacinėms si..
18.89€
Be PVM:15.61€
Prekės ženklas: Sonoff Modelis: sonoff-slampher-s27
Sonoff Slampher E27 išmanusis lemputės laikiklis Sonoff Slampher yra išmanusis E27 lemputės laikiklis su RF (nuotolinio valdymo pultelio) funkcija ir gali būti valdomas 4 būdais: mygtuko paspaudimu; EWeLink programėle, kurią galima atsisiųsti tiek iOs, tiek Android operacinėms sistemoms ir ..
16.49€
Be PVM:13.63€
Prekės ženklas: Sonoff Modelis: sonoff-temperaturos-jutiklis-am2301
Sonoff temperatūros ir dregmės jutiklis AM2301 Sonoff AM2301 dregmės ir temperatūros daviklis naudojamas su bevieliu išmaniuoju jungikliu Sonoff TH10 arba Sonoff TH16. Jutiklis su jungikliu leidžia realiuoju laiku stebėti nuotoliniu būdu patalpos temperatūrą bei dregmę bei valdyti šildymo įrenginį ..
7.99€
Be PVM:6.60€
Prekės ženklas: Sonoff Modelis: sonoff-th-wifi-jungiklis
Sonoff TH išmanusis jungiklis su temperatūros ir dregmės stebėjimu Sonoff TH10 / TH16 yra belaidis temperatūros ir drėgmės stebėjimo jungiklis, kuris gali nuotoliniu būdu stebėti ir nustatyti temperatūros ir drėgmės diapazoną bei atitinkamai įjungti / išjungti prijungtus prietaisus per iOS ..
12.18€
Be PVM:10.07€
Prekės ženklas: Sonoff Modelis: sonoff-touch-wifi
Sonoff Touch išmanusis liečiamas sieninis jungiklis Sonoff Wi-fi Wall Touch Switch yra 1 mygtuko Wi-Fi sieninis jungiklis, valdomas 3 būdais: prilietus jutiklinį mygtuką EWeLink programėle, kurią galima atsisiųsti tiek iOs, tiek Android operacinėms sistemoms ir džiaugtis nuotoliniu valdymu ..
15.98€
Be PVM:13.21€
Prekės ženklas: Sonoff Modelis: sonoff-touch-rf-wifi
Sonoff Touch išmanusis liečiamas sieninis jungiklis su RF funkcija Sonoff Wi-fi Wall Touch Switch yra 1 mygtuko Wi-Fi sieninis jungiklis, valdomas 4 būdais: prilietus jutiklinį mygtukąNuotolinio valdymo pulteliu (433 MHz) (pultelio komplekte nėra) EWeLink programėle, kurią galima atsisiųsti..
21.99€
Be PVM:18.17€
Prekės ženklas: Sonoff Modelis: sonoff-touch-t1-wifi
Sonoff Touch T1 dvejų kanalų išmanusis liečiamas sieninis jungiklis su RF funkcija Sonoff T1 EU Wifi Wall Touch Switch With RF Control yra 1/2 mygtukų išmanusis šviesos ar kitų prietaisų jungiklis. Sonoff T1 leidžia nustatyti prietaisų laikmačius, kurie apima atgalinį, tvarkaraščio bei pasikarto..
25.49€
Be PVM:21.07€
Prekės ženklas: Sonoff Modelis: sonoff-dezute-ip66
Sonoff vandeniui atspari dežutė IP66 Sonoff IP66 Waterproof Box yra aukštos kokybės vandeniui atspari instaliacinė dėžutė, kurią galima naudoti su Sonoff Basic bei Sonoff RF. Taip pat be korpuso, BCBA plokštės galima instaliuoti Sonoff Dual, Sonoff TH10/TH16, Sonoff Pow bei Sonoff Pow R2. Atspa..
4.59€
Be PVM:3.79€
Parodyta nuo 1 iki 20 iš 20 (viso 1 puslapių)
Ši svetainė naudoja slapukus
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą pasirinkimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.