Meniu
Pirkinių krepšelis

Graužikų, paukščių atbaidytojai

Gyvūnų atbaidytojas su saulės baterijomis Heckerman ZN-301 Gyvūnų atbaidytojas su saulės baterijomis Heckerman ZN-301
  Naujiena  
Prekės ženklas: Heckermann Modelis: heckerman-zn-301-gyvunu-atbaidytojas
Gyvūnų atbaidytojas su saulės baterijomis Heckerman ZN-301 Naudodamas gyvūnų natūralią ugnies baimę, mūsų LED šviesos diodų atbaidytojas veiksmingai atbaido laukinius gyvūnus. Modelis skleidžia stroboskopinę (labai dažnai mirksinčią) šviesą, kurio bijo šernai, elniai ir lapės. Paprastu ir h..
16.43€
Be PVM:13.58€
Gyvūnų repelentas su saulės baterijomis Gyvūnų repelentas su saulės baterijomis
  Naujiena  
Modelis: gyvunu-repelentas-md3.6li
Gyvūnų repelentas su saulės baterijomis MD3.6LI Gyvūnų atbaidytojas su saulės baterijomis turi daug įdomių ir efektyvių funkcijų, kurios atgraso nepakviestų svečių lankytis sode ar vietoje, kur yra naminiai gyūnliai. Atsižvelgdami į tai, kokie kenkėjai kenkia jūsų sodams ar pasėliams, galit..
48.12€
Be PVM:39.77€
Kiaunių ir graužikų atbaidytojas automobiliui Heckerman GH-712 Kiaunių ir graužikų atbaidytojas automobiliui Heckerman GH-712
  Naujiena  
Modelis: heckerman-gh-712-automobilinis-repelentas
Kiaunių ir graužikų atbaidytojas automobiliui Heckerman GH-712 Pergraužti laidai ir sugadinta automobilio įranga yra susiję su didelėmis remonto išlaidomis. Kiaunės ir graužikai, patekę į automobilius, sugadina daugelį elementų, esančių po variklio dangčiu. Tačiau pakanka automobilyje sumon..
26.09€
Be PVM:21.56€
Kiaunių ir graužikų atbaidytojas automobiliui Heckerman MR-702 Kiaunių ir graužikų atbaidytojas automobiliui Heckerman MR-702
  Naujiena  
Prekės ženklas: Heckermann Modelis: heckerman-mr-702-automobilinis-repelentas
Kiaunių ir graužikų atbaidytojas automobiliui Heckerman MR-702 Kiaunių ir graužikų repelento skleidžiamas intervalinis ultragarsas veiksmingai atbaido kenkėjus. Jie veikia nervinį gyvūnų centrą, sukeldami diskomfortą, o tai reiškia, kad kenkėjai vengia saugomos teritorijos. Mūsų siūlomą aut..
21.14€
Be PVM:17.47€
Kiaunių ir graužikų atbaidytojas automobiliui Heckerman ZN-506 Kiaunių ir graužikų atbaidytojas automobiliui Heckerman ZN-506
  Naujiena  
Modelis: heckerman-zn-506-automobilinis-repelentas
Kiaunių ir graužikų atbaidytojas automobiliui Heckerman ZN-506 Rūpinkitės savo automobiliu visus metus naudodamiesi Heckermann kiaunių ir graužikų repelentu. Prietaiso skleidžiami ultragarsai veiksmingai atbaidys kenkėjus, todėl kabeliai ir įrenginiai nebus pažeisti graužikais. Siunčiamų signa..
23.01€
Be PVM:19.02€
Saulės baterijų graužikų ir paukščių repeleris Heckerman VS-317 Saulės baterijų graužikų ir paukščių repeleris Heckerman VS-317
  Naujiena  
Prekės ženklas: Heckermann Modelis: heckerman-vs-317-kenkeju-repelentas
Saulės baterijų graužikų ir paukščių repeleris Heckerman VS-317 Pelėdos formos saulės baterijų paukščių ir graužikų repeleris yra efektyvus, tačiau diskretiškas būdas kovoti su sode ar sklype esančiais kenkėjais. Tikrojo pelėdos dydžio sodo papuošalas atrodo puikiai ir tuo pačiu turi jutiklį, k..
38.90€
Be PVM:32.15€
Ultragarsinis kenkėjų repelentas Heckerman AR10 Ultragarsinis kenkėjų repelentas Heckerman AR10
  Naujiena  
Prekės ženklas: Heckermann Modelis: heckerman-ar10-kenkeju-repelentas
Graužikų ir vabzdžių atbaidytojas Heckerman AR10 Naudodami mūsų siūlomą 4-rių funkcijų kenkėjų atbaidytoju greitai ir humaniškai atsikratysite varginančių graužikų ir vabzdžių. Ultragarsinis repeleris turi keletą garsiakalbių, skleidžiančių skirtingo dažnio bangas, kurios efektyviai išprašo nek..
34.93€
Be PVM:28.87€
Ultragarsinis kenkėjų repelentas Heckerman VS-361N Ultragarsinis kenkėjų repelentas Heckerman VS-361N
  Naujiena  
Prekės ženklas: Heckermann Modelis: heckerman-vs-361n-kenkeju-repelentas
Kenkėjų atbaidytojas Heckerman VS-361N Jei kovojate su kenkėjų problema, rekomenduojame naudoti mūsų ultragarsinį repelerį. Šis intuityviai naudojamas prietaisas veiksmingai atbaido žiurkes, peles ir įvairius vabzdžius. Tuo pačiu metu jis yra saugus žmonėms ir aplinkai. Produkto privalumai: 3..
16.43€
Be PVM:13.58€
Ultragarsinis pelių, žiurkių ir vabzdžių repelentas Heckerman ZN-209 Ultragarsinis pelių, žiurkių ir vabzdžių repelentas Heckerman ZN-209
  Naujiena  
Prekės ženklas: Heckermann Modelis: heckerman-zn-209-kenkeju-repelentas
Ultragarsinis pelių, žiurkių ir vabzdžių repelentas Heckerman ZN-209 Palengvinkite kovą su kenkėjais namuose ir patikrinkite ultragarsinio repelerio efektyvumą. Šiuolaikinis garsiakalbis skleidžia aukšto dažnio žmogui negirdimas garsines bangas, kurios atbaido graužikus ir vabzdžius. Prieta..
16.90€
Be PVM:13.97€
Parodyta nuo 1 iki 9 iš 9 (viso 1 puslapių)
Ši svetainė naudoja slapukus
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą pasirinkimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.