Meniu
Pirkinių krepšelis

Oro kondicionieriai

Prekės ženklas: Warmtec Modelis: warmtec-lango-tarpine-blk
Balkono lango tarpinė mobiliam kondicionieriui Warmtec BLK Susirūpinate, kaip pritvirtinti karšto oro išleidimo vamzdį nuo mobilaus oro kondicionieriaus, nedarant skylės sienoje ar neatidarant lango? Sprendimas yra paprastesnis, nei jūs manote! Visiems mobilių oro kondicionierių savininkams bu..
49.83€
Be PVM:41.18€
Prekės ženklas: Heckermann Modelis: heckerman-lango-tarpine-4m
Lango tarpinė mobiliam kondicionieriui Heckerman 4M Tam, kad mobilus oro kondicionierius atliktų savo funkciją ir efektyviai vėsintų kambarį, reikalinga tinkama lango tarpinė, kurios dėka šaltas oras neiišeis iš patalpos, o šiltas oras nepateks į patalpą. Sumontavus modernią lango tarpinę Heckerma..
20.67€ 26.09€
Be PVM:17.08€
Prekės ženklas: Warmtec Modelis: warmtec-lango-tarpine-3m
Lango tarpinė mobiliam kondicionieriui Warmtec 3M Susirūpinate, kaip pritvirtinti karšto oro išleidimo vamzdį nuo mobilaus oro kondicionieriaus, nedarant skylės sienoje ar neatidarant lango? Sprendimas yra paprastesnis, nei jūs manote! Visiems mobilių oro kondicionierių savininkams buvo sukurt..
22.60€
Be PVM:18.68€
Prekės ženklas: Warmtec Modelis: warmtec-lango-tarpine-4m
Lango tarpinė mobiliam kondicionieriui Warmtec 4M Susirūpinate, kaip pritvirtinti karšto oro išleidimo vamzdį nuo mobilaus oro kondicionieriaus, nedarant skylės sienoje ar neatidarant lango? Sprendimas yra paprastesnis, nei jūs manote! Visiems mobilių oro kondicionierių savininkams buvo sukurt..
28.34€
Be PVM:23.42€
Prekės ženklas: Vaco Modelis: vaco-arrifana-vac0909w
Mobilūs oro kondicionieriai naudojami tokiose vietose, kur sunku arba net neįmanoma įrengti stacionaraus oro kondicionieriaus. Jiems nereikia brangaus, specializuoto montavimo, o įmontuoti ratai leidžia juos lengvai perkelti tarp kambarių, atsižvelgiant į poreikius. Atsižvelgiant į našum..
330.00€
Be PVM:272.73€
Prekės ženklas: Vaco Modelis: vaco-arrifana-vac12w
Mobilūs oro kondicionieriai naudojami tokiose vietose, kur sunku arba net neįmanoma įrengti stacionaraus oro kondicionieriaus. Jiems nereikia brangaus, specializuoto montavimo, o įmontuoti ratai leidžia juos lengvai perkelti tarp kambarių, atsižvelgiant į poreikius. Atsižvelgiant į našum..
357.49€
Be PVM:295.45€
Prekės ženklas: Cronos Modelis: cronos-cyberneton-kondicionierius
Mobilus oro kondicionierius Cronos Cyberneton Kai lauko temperatūra siekia 30°C ir daugiau, oro kondicionierius jūsų namuose yra būtinas įrenginys. Įdiegti plačią kondicionavimo sistemą kiekviename kambaryje yra didelė pinigų investicija. Šioje situacijoje padės mobilus oro kondicionierius ..
414.15€ 445.58€
Be PVM:342.27€
Prekės ženklas: Dimplex Modelis: dimplex-pc-35-amb-kondicionierius
Mobilus oro kondicionierius Dimplex PC 35 AMB WARMTEC Morso KP40W yra daugiafunkcis įrenginys, kurio pagrindinė užduotis yra vėsinti (kondicionuoti) orą patalpos iki 46 m2 ploto. Be to, oro kondicionierius gali veikti oro šildymo, sausinimo ir cirkuliacijos režimais. Dėl šios priežasties įrengi..
450.52€
Be PVM:372.33€
Prekės ženklas: Warmtec Modelis: warmtec-morso-kp40w
Mobilus oro kondicionierius Warmtec Morso KP40W WARMTEC Morso KP40W yra daugiafunkcis įrenginys, kurio pagrindinė užduotis yra vėsinti (kondicionuoti) orą patalpos iki 46 m2 ploto. Be to, oro kondicionierius gali veikti oro šildymo, sausinimo ir cirkuliacijos režimais. Dėl šios priežasties įren..
622.23€
Be PVM:514.24€
Prekės ženklas: Warmtec Modelis: warmtec-morso-kp40w-wifi
Mobilus oro kondicionierius Warmtec Morso KP40W WiFi WARMTEC Morso KP40W yra daugiafunkcis įrenginys, kurio pagrindinė užduotis yra vėsinti (kondicionuoti) orą patalpos iki 46 m2 ploto. Be to, oro kondicionierius gali veikti oro šildymo, sausinimo ir cirkuliacijos režimais. Dėl šios priežasties..
643.68€
Be PVM:531.97€
Prekės ženklas: Warmtec Modelis: warmtec-morso-kp53w
Mobilus oro kondicionierius Warmtec Morso KP53W WARMTEC Morso KP40W yra daugiafunkcis įrenginys, kurio pagrindinė užduotis yra vėsinti (kondicionuoti) orą patalpos iki 60 m² ploto. Be to, oro kondicionierius gali veikti oro šildymo, sausinimo ir cirkuliacijos režimais. Dėl šios priežasties įren..
665.15€ 686.61€
Be PVM:549.71€
Prekės ženklas: Warmtec Modelis: warmtec-morso-kp53w-wifi
Mobilus oro kondicionierius Warmtec Morso KP53W WiFi WARMTEC Morso KP40W yra daugiafunkcis įrenginys, kurio pagrindinė užduotis yra vėsinti (kondicionuoti) orą patalpos iki 60 m² ploto. Be to, oro kondicionierius gali veikti oro šildymo, sausinimo ir cirkuliacijos režimais. Dėl šios priežasties..
686.61€ 729.55€
Be PVM:567.45€
Prekės ženklas: Warmtec Modelis: warmtec-senja-kp26w
Mobilus oro kondicionierius Warmtec Senja KP26W su Wi-Fi WARMTEC Senja KP26W yra daugiafunkcinis įrenginys, kurio pagrindinė užduotis yra vėsinti (kondicionuoti) iki 30 m² ploto patalpas. Be to, oro kondicionierius gali veikti oro sausinimo ir oro cirkuliacijos režimu. Oro kondicionieriaus Sen..
424.58€
Be PVM:350.89€
Prekės ženklas: Warmtec Modelis: warmtec-senja-kp32w
Mobilus oro kondicionierius Warmtec Senja KP32W su Wi-Fi WARMTEC Senja KP32W yra daugiafunkcinis įrenginys, kurio pagrindinė užduotis yra vėsinti (kondicionuoti) iki 35 m² ploto patalpas. Be to, oro kondicionierius gali veikti oro sausinimo ir oro cirkuliacijos režimu. Oro kondicionieriaus Sen..
471.98€
Be PVM:390.07€
Prekės ženklas: Warmtec Modelis: warmtec-control-box
Mobilus oro kondicionierius Warmtec Senja KP32W su Wi-Fi Jei kondicionierius Warmtec Morso sumontuotas patalpos išorėje (lauke) arba kitoje patalpoje, nei ta, kuri yra kondicionuojama, tai jums reikalingas valdymo blokas Control Box, kuris montuojamas kondicionuojamoje patalpoje ir ženkliai..
49.99€
Be PVM:41.31€
Parodyta nuo 1 iki 15 iš 15 (viso 1 puslapių)
Ši svetainė naudoja slapukus
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą pasirinkimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.