Meniu
Pirkinių krepšelis

Oro gerinimas


Aromaterapinių eterinių aliejų rinkinys Aromaterapinių eterinių aliejų rinkinys
  Naujiena  
Prekės ženklas: Cronos Modelis: cronos-eteriniu-alieju-rinkinys-10
Aromaterapinių eterinių aliejų rinkinys 10 vnt Eteriniai aliejai, turintys unikalių priežiūros ir terapinių ingredientų, šimtmečius buvo naudojami natūralioje medicinoje, kosmetologijoje ir dermatologijoje. Eterinių junginių dėka jie teigiamai veikia fizinę sveikatą ir psichinę būklę, mažina ..
30.94€
Be PVM:25.57€
Prekės ženklas: Warmtec Modelis: warmtec-lango-tarpine-blk
Balkono lango tarpinė mobiliam kondicionieriui Warmtec BLK Susirūpinate, kaip pritvirtinti karšto oro išleidimo vamzdį nuo mobilaus oro kondicionieriaus, nedarant skylės sienoje ar neatidarant lango? Sprendimas yra paprastesnis, nei jūs manote! Visiems mobilių oro kondicionierių savininkams bu..
49.83€
Be PVM:41.18€
Prekės ženklas: Cronos Modelis: cronos-Freshly-7l-vesintuvas
Kaip atvėsinti namus be oro kondicionieriaus? Jei sutelksite dėmesį į ekologinius sprendimus, oro vėsintuvas Cronos Freshly yra kaip tik jums. Didelė rezervuaro talpa ir keičiamas žaliuzių kampas leidžia efektyviai sumažinti temperatūrą jūsų namuose. Evaporacinis oro vėsintuvas Cronos Fresh..
111.91€
Be PVM:92.49€
Prekės ženklas: Cronos Modelis: cronos-frosty-12l-vesintuvas
Evaporacinis oro vėsintuvas Cronos Frosty 12 l Oro kondicionavimas namuose yra didelės išlaidos, todėl turėtumėte pagalvoti apie kitus sprendimus. Nešiojamasis oro vėsintuvas gali būti vienas iš jų. Jis ne tik taupo pinigus, bet ir yra daug ekologiškesnis sprendimas. Modelis Cronos Frosty v..
126.17€ 198.96€
Be PVM:104.27€
Prekės ženklas: Berdsen Modelis: berdsen-air-oro-valytuvo-filtras
HEPA 13 filtras - sterilumas kaip ligoninėje! HEPA 13 filtras garantuoja 99,95% oro grynumą, priešingai nei senesnės kartos EPA filtrai, kurių efektyvumas siekia vos 95%. Naudodami šį filtrą pasieksite oro grynumą, reikalingą operacinėms ir laboratorijoms! Į įprastus valymo įrenginius gamint..
25.19€
Be PVM:20.82€
Prekės ženklas: Heckermann Modelis: heckerman-lango-tarpine-4m
Lango tarpinė mobiliam kondicionieriui Heckerman 4M Tam, kad mobilus oro kondicionierius atliktų savo funkciją ir efektyviai vėsintų kambarį, reikalinga tinkama lango tarpinė, kurios dėka šaltas oras neiišeis iš patalpos, o šiltas oras nepateks į patalpą. Sumontavus modernią lango tarpinę Heckerma..
20.67€ 26.09€
Be PVM:17.08€
Prekės ženklas: Warmtec Modelis: warmtec-lango-tarpine-3m
Lango tarpinė mobiliam kondicionieriui Warmtec 3M Susirūpinate, kaip pritvirtinti karšto oro išleidimo vamzdį nuo mobilaus oro kondicionieriaus, nedarant skylės sienoje ar neatidarant lango? Sprendimas yra paprastesnis, nei jūs manote! Visiems mobilių oro kondicionierių savininkams buvo sukurt..
22.60€
Be PVM:18.68€
Prekės ženklas: Warmtec Modelis: warmtec-lango-tarpine-4m
Lango tarpinė mobiliam kondicionieriui Warmtec 4M Susirūpinate, kaip pritvirtinti karšto oro išleidimo vamzdį nuo mobilaus oro kondicionieriaus, nedarant skylės sienoje ar neatidarant lango? Sprendimas yra paprastesnis, nei jūs manote! Visiems mobilių oro kondicionierių savininkams buvo sukurt..
28.34€
Be PVM:23.42€
Prekės ženklas: Cronos Modelis: cronos-lubinis-ventiliatorius-90cm
Lubinis ventiliatorius Cronos 90 cm Lubinis ventiliatorius Cronos padės išgyventi pačias karščiausias dienas. Su jo pagalba sukursite sau komforto zoną. Pajuskite oro palengvėjimą ir gaivumą savo kambaryje. Ventiliatoriaus Cronos privalumai: valdymo skydelis nuotolinio valdymo pultas..
42.00€
Be PVM:34.71€
Prekės ženklas: Vaco Modelis: vaco-arrifana-vac0909w
Mobilūs oro kondicionieriai naudojami tokiose vietose, kur sunku arba net neįmanoma įrengti stacionaraus oro kondicionieriaus. Jiems nereikia brangaus, specializuoto montavimo, o įmontuoti ratai leidžia juos lengvai perkelti tarp kambarių, atsižvelgiant į poreikius. Atsižvelgiant į našum..
330.00€
Be PVM:272.73€
Prekės ženklas: Vaco Modelis: vaco-arrifana-vac12w
Mobilūs oro kondicionieriai naudojami tokiose vietose, kur sunku arba net neįmanoma įrengti stacionaraus oro kondicionieriaus. Jiems nereikia brangaus, specializuoto montavimo, o įmontuoti ratai leidžia juos lengvai perkelti tarp kambarių, atsižvelgiant į poreikius. Atsižvelgiant į našum..
357.49€
Be PVM:295.45€
Prekės ženklas: Cronos Modelis: cronos-cyberneton-kondicionierius
Mobilus oro kondicionierius Cronos Cyberneton Kai lauko temperatūra siekia 30°C ir daugiau, oro kondicionierius jūsų namuose yra būtinas įrenginys. Įdiegti plačią kondicionavimo sistemą kiekviename kambaryje yra didelė pinigų investicija. Šioje situacijoje padės mobilus oro kondicionierius ..
414.15€ 445.58€
Be PVM:342.27€
Prekės ženklas: Dimplex Modelis: dimplex-pc-35-amb-kondicionierius
Mobilus oro kondicionierius Dimplex PC 35 AMB WARMTEC Morso KP40W yra daugiafunkcis įrenginys, kurio pagrindinė užduotis yra vėsinti (kondicionuoti) orą patalpos iki 46 m2 ploto. Be to, oro kondicionierius gali veikti oro šildymo, sausinimo ir cirkuliacijos režimais. Dėl šios priežasties įrengi..
450.52€
Be PVM:372.33€
Prekės ženklas: Warmtec Modelis: warmtec-morso-kp40w
Mobilus oro kondicionierius Warmtec Morso KP40W WARMTEC Morso KP40W yra daugiafunkcis įrenginys, kurio pagrindinė užduotis yra vėsinti (kondicionuoti) orą patalpos iki 46 m2 ploto. Be to, oro kondicionierius gali veikti oro šildymo, sausinimo ir cirkuliacijos režimais. Dėl šios priežasties įren..
622.23€
Be PVM:514.24€
Prekės ženklas: Warmtec Modelis: warmtec-morso-kp40w-wifi
Mobilus oro kondicionierius Warmtec Morso KP40W WiFi WARMTEC Morso KP40W yra daugiafunkcis įrenginys, kurio pagrindinė užduotis yra vėsinti (kondicionuoti) orą patalpos iki 46 m2 ploto. Be to, oro kondicionierius gali veikti oro šildymo, sausinimo ir cirkuliacijos režimais. Dėl šios priežasties..
643.68€
Be PVM:531.97€
Prekės ženklas: Warmtec Modelis: warmtec-morso-kp53w
Mobilus oro kondicionierius Warmtec Morso KP53W WARMTEC Morso KP40W yra daugiafunkcis įrenginys, kurio pagrindinė užduotis yra vėsinti (kondicionuoti) orą patalpos iki 60 m² ploto. Be to, oro kondicionierius gali veikti oro šildymo, sausinimo ir cirkuliacijos režimais. Dėl šios priežasties įren..
665.15€ 686.61€
Be PVM:549.71€
Prekės ženklas: Warmtec Modelis: warmtec-morso-kp53w-wifi
Mobilus oro kondicionierius Warmtec Morso KP53W WiFi WARMTEC Morso KP40W yra daugiafunkcis įrenginys, kurio pagrindinė užduotis yra vėsinti (kondicionuoti) orą patalpos iki 60 m² ploto. Be to, oro kondicionierius gali veikti oro šildymo, sausinimo ir cirkuliacijos režimais. Dėl šios priežasties..
686.61€ 729.55€
Be PVM:567.45€
Prekės ženklas: Warmtec Modelis: warmtec-senja-kp26w
Mobilus oro kondicionierius Warmtec Senja KP26W su Wi-Fi WARMTEC Senja KP26W yra daugiafunkcinis įrenginys, kurio pagrindinė užduotis yra vėsinti (kondicionuoti) iki 30 m² ploto patalpas. Be to, oro kondicionierius gali veikti oro sausinimo ir oro cirkuliacijos režimu. Oro kondicionieriaus Sen..
424.58€
Be PVM:350.89€
Prekės ženklas: Warmtec Modelis: warmtec-senja-kp32w
Mobilus oro kondicionierius Warmtec Senja KP32W su Wi-Fi WARMTEC Senja KP32W yra daugiafunkcinis įrenginys, kurio pagrindinė užduotis yra vėsinti (kondicionuoti) iki 35 m² ploto patalpas. Be to, oro kondicionierius gali veikti oro sausinimo ir oro cirkuliacijos režimu. Oro kondicionieriaus Sen..
471.98€
Be PVM:390.07€
Prekės ženklas: Cronos Modelis: cronos-modulis-ozonatoriaus-8g
Modulis ozono generatoriaus Cronos 8 g / val Modernus Cronos HE-152R profesionalus ozono generatorius buvo suprojektuotas taip, kad maitinimo modulį būtų galima pakeisti savarankiškai. Tam pakanka nusipirkti vieną prietaisą ir rūpintis tik atsarginiais moduliais. Nėra modulį laikančių varžtų, ..
63.04€
Be PVM:52.10€
Parodyta nuo 1 iki 20 iš 52 (viso 3 puslapių)
Ši svetainė naudoja slapukus
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą pasirinkimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.