Meniu
Pirkinių krepšelis

Oro gerinimas


Prekės ženklas: Cronos Modelis: cronos-eteriniu-alieju-rinkinys-10
Aromaterapinių eterinių aliejų rinkinys 10 vnt Eteriniai aliejai, turintys unikalių priežiūros ir terapinių ingredientų, šimtmečius buvo naudojami natūralioje medicinoje, kosmetologijoje ir dermatologijoje. Eterinių junginių dėka jie teigiamai veikia fizinę sveikatą ir psichinę būklę, mažina ..
30.94€
Be PVM:25.57€
Prekės ženklas: Warmtec Modelis: warmtec-lango-tarpine-blk
Balkono durų tarpinė mobiliam kondicionieriui Warmtec BLK Susirūpinate, kaip pritvirtinti karšto oro išleidimo vamzdį nuo mobilaus oro kondicionieriaus, nedarant skylės sienoje ar neatidarant lango? Sprendimas yra paprastesnis, nei jūs manote! Visiems mobilių oro kondicionierių savininkams buv..
49.83€
Be PVM:41.18€
Prekės ženklas: Cronos Modelis: cronos-frosty-12l-vesintuvas
Evaporacinis oro vėsintuvas Cronos Frosty 12 l Oro kondicionavimas namuose yra didelės išlaidos, todėl turėtumėte pagalvoti apie kitus sprendimus. Nešiojamasis oro vėsintuvas gali būti vienas iš jų. Jis ne tik taupo pinigus, bet ir yra daug ekologiškesnis sprendimas. Modelis Cronos Frosty v..
198.96€
Be PVM:164.43€
Prekės ženklas: Cronos Modelis: cronos-octagon-9l-vesintuvas
Evaporacinis oro vėsintuvas Cronos Octagon 9 l su WiFi, oro valytuvu ir jonizatoriumi Vandeninis (evaporacinis) oro vėsintuvas Cronos Octagon su 9L vandens baku yra aukštos kokybės prietaisas, kuris leis mėgautis vėsiu oru bute ar name net esant blogiausiam karščiui. Jis ne tik efektyvus, bet i..
141.39€
Be PVM:116.85€
Prekės ženklas: Berdsen Modelis: berdsen-air-oro-valytuvo-filtras
HEPA 13 filtras - sterilumas kaip ligoninėje! HEPA 13 filtras garantuoja 99,95% oro grynumą, priešingai nei senesnės kartos EPA filtrai, kurių efektyvumas siekia vos 95%. Naudodami šį filtrą pasieksite oro grynumą, reikalingą operacinėms ir laboratorijoms! Į įprastus valymo įrenginius gamint..
25.19€
Be PVM:20.82€
Prekės ženklas: Heckermann Modelis: heckerman-lango-tarpine-4m
Lango tarpinė mobiliam kondicionieriui Heckerman 4M Tam, kad mobilus oro kondicionierius atliktų savo funkciją ir efektyviai vėsintų kambarį, reikalinga tinkama lango tarpinė, kurios dėka šaltas oras neiišeis iš patalpos, o šiltas oras nepateks į patalpą. Sumontavus modernią lango tarpinę Heckerma..
20.67€ 26.09€
Be PVM:17.08€
Prekės ženklas: Warmtec Modelis: warmtec-lango-tarpine-3m
Lango tarpinė mobiliam kondicionieriui Warmtec 3M Susirūpinate, kaip pritvirtinti karšto oro išleidimo vamzdį nuo mobilaus oro kondicionieriaus, nedarant skylės sienoje ar neatidarant lango? Sprendimas yra paprastesnis, nei jūs manote! Visiems mobilių oro kondicionierių savininkams buvo sukurt..
22.60€
Be PVM:18.68€
Prekės ženklas: Warmtec Modelis: warmtec-lango-tarpine-4m
Lango tarpinė mobiliam kondicionieriui Warmtec 4M Susirūpinate, kaip pritvirtinti karšto oro išleidimo vamzdį nuo mobilaus oro kondicionieriaus, nedarant skylės sienoje ar neatidarant lango? Sprendimas yra paprastesnis, nei jūs manote! Visiems mobilių oro kondicionierių savininkams buvo sukurt..
28.34€
Be PVM:23.42€
Lubinis ventiliatorius Cronos 120 cm Lubinis ventiliatorius Cronos 120 cm
  Naujiena  
Prekės ženklas: Cronos Modelis: cronos-lubinis-ventiliatorius-120cm
Lubinis ventiliatorius Cronos 120 cm Lubinis ventiliatorius Cronos padės išgyventi pačias karščiausias dienas. Su jo pagalba sukursite sau komforto zoną. Pajuskite oro palengvėjimą ir gaivumą savo kambaryje. Ventiliatoriaus Cronos privalumai: valdymo skydelis nuotolinio valdymo pulta..
48.12€
Be PVM:39.77€
Prekės ženklas: Cronos Modelis: cronos-lubinis-ventiliatorius-su-pultu-70cm
Lubinis ventiliatorius Cronos 70 cm Lubinis ventiliatorius Cronos padės išgyventi pačias karščiausias dienas. Su jo pagalba sukursite sau komforto zoną. Pajuskite oro palengvėjimą ir gaivumą savo kambaryje. Ventiliatoriaus Cronos privalumai: valdymo skydelis nuotolinio valdymo pultas..
39.35€
Be PVM:32.52€
Lubinis ventiliatorius Cronos 70 cm Lubinis ventiliatorius Cronos 70 cm
  Naujiena  
Prekės ženklas: Cronos Modelis: cronos-lubinis-ventiliatorius-be-pulto-70cm
Lubinis ventiliatorius Cronos 70 cm Lubinis ventiliatorius Cronos padės išgyventi pačias karščiausias dienas. Su jo pagalba sukursite sau komforto zoną. Pajuskite oro palengvėjimą ir gaivumą savo kambaryje. Ventiliatoriaus Cronos privalumai: Stiprus ir efektyvus variklis su žemu triukšm..
34.93€
Be PVM:28.87€
Prekės ženklas: Cronos Modelis: cronos-lubinis-ventiliatorius-90cm
Lubinis ventiliatorius Cronos 90 cm Lubinis ventiliatorius Cronos padės išgyventi pačias karščiausias dienas. Su jo pagalba sukursite sau komforto zoną. Pajuskite oro palengvėjimą ir gaivumą savo kambaryje. Ventiliatoriaus Cronos privalumai: valdymo skydelis nuotolinio valdymo pultas..
44.56€
Be PVM:36.83€
Prekės ženklas: Warmtec Modelis: warmtec-senja-kp26w
Mobilus oro kondicionierius Warmtec Senja KP26W su Wi-Fi WARMTEC Senja KP26W yra daugiafunkcinis įrenginys, kurio pagrindinė užduotis yra vėsinti (kondicionuoti) iki 30 m² ploto patalpas. Be to, oro kondicionierius gali veikti oro sausinimo ir oro cirkuliacijos režimu. Oro kondicionieriaus Sen..
424.58€
Be PVM:350.89€
Prekės ženklas: Warmtec Modelis: warmtec-senja-kp32w
Mobilus oro kondicionierius Warmtec Senja KP32W su Wi-Fi WARMTEC Senja KP32W yra daugiafunkcinis įrenginys, kurio pagrindinė užduotis yra vėsinti (kondicionuoti) iki 35 m² ploto patalpas. Be to, oro kondicionierius gali veikti oro sausinimo ir oro cirkuliacijos režimu. Oro kondicionieriaus Sen..
471.98€
Be PVM:390.07€
Prekės ženklas: Warmtec Modelis: warmtec-senja-kp35w
Mobilus oro kondicionierius Warmtec Senja KP35W su Wi-Fi ir šildymo funkcija Jei jums atsibodo nepakeliamai aukšta temperatūra, trukdanti normaliam darbui, gyvenimui ar poilsiui - esate tinkamoje vietoje. Mobilus Warmtec KP35W oro kondicionierius su WiFi funkcija greitai išspręs per aukštos temper..
493.44€
Be PVM:407.80€
Prekės ženklas: Cronos Modelis: cronos-modulis-ozonatoriaus-8g
Modulis ozono generatoriaus Cronos 8 g / val Modernus Cronos HE-152R profesionalus ozono generatorius buvo suprojektuotas taip, kad maitinimo modulį būtų galima pakeisti savarankiškai. Tam pakanka nusipirkti vieną prietaisą ir rūpintis tik atsarginiais moduliais. Nėra modulį laikančių varžtų, ..
63.04€
Be PVM:52.10€
Prekės ženklas: Cronos Modelis: cronos-foggy-oro-drekintuvas
Oro drėkintuvas Cronos Froggy su WiFi Oro drėkinimas ir sterilizavimas viename?Tai įmanoma, naudojant oro drėkintuvą Cronos Foggy, kuris sujungia net 3 funkcijas: drėkinimą, sterilizavimą ir aromaterapiją. Naujas drėkintuvo modelis yra elegantiško dizaino ir naujausių technologijų derinys. Prie..
77.97€ 100.35€
Be PVM:64.44€
Prekės ženklas: Cronos Modelis: cronos-sprinkly-oro-drekintuvas
Ultragarsinis oro drėkintuvas Cronos Sprinkly 1 L Drėkintas oras yra nepaprastai svarbus sveikatai ir jaunatviškai išvaizdai. Norėdami tai padaryti, jums tiesiog reikia įsigyti oro drėkintuvą, kuris padidins vandens garų molekulių kiekį ore, o tai itin svarbu gydant astmą ar alergijas, ir k..
25.64€
Be PVM:21.19€
Prekės ženklas: Cronos Modelis: cronos-vapor-oro-drekintuvas
Oro drėkintuvas Cronos Vapor 5.5 L Drėkintas oras reiškia visų namo gyventojų geriasnė sveikatą, ypač žiemą, kai oras sausinamas šildymo įrenginiais. Norint apsisaugoti nuo nepageidaujamų negalavimų, tokių kaip sausa oda ar sausos gleivinės, verta įsigyti oro drėkintuvą Cronos Vapor 5.5L. Pr..
55.59€ 63.04€
Be PVM:45.94€
Prekės ženklas: Warmtec Modelis: warmtec-mist-up-oro-drekintuvas
Oro drėkintuvas Warmtec Mist Up Ar žinote, kad...? ... tinkama oro drėgmė yra nepaprastai svarbi žmogaus sveikatai ir savijautai? Dėl sauso oro patalpoje natūrali drėgmė išgaruoja nuo žmogaus odos paviršiaus, taip pat padidėja kūno jautrumas bet kokioms kvėpavimo sistemos infekcijoms. Pag..
62.35€
Be PVM:51.53€
Parodyta nuo 1 iki 20 iš 40 (viso 2 puslapių)
Ši svetainė naudoja slapukus
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą pasirinkimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.