Meniu
Pirkinių krepšelis

Pristatymo informacija

Prekių pristatymas


Įprastai prekės, esančios mūsų sandėlyje pristatomos per 1-2 darbo dienas nuo užsakymo apmokėjimo. Prekių, kurių neturime savo sandėlyje, pristatymo terminas gali būti nuo 1 iki 3 savaičių. Dažniausiai pristatymo terminas yra parašytas prie kiekvienos prekės aprašymo.

Jei užsakymas yra iš daugiau nei 1 prekės, pristatymas gali vykti per kelis kartus, nes prekės gali važiuoti iš kelių gamintojų arba didmenininkų sandėlių.


Prekių pristatymo kainos: Visoje Lietuvoje:

Vilniuje prekes galite atsiimti nemokamai iš mūsų parduotuvės Drujos g. 2, 502 arba 503 kab. (tai "UAB Audėjas" administracinis pastatas).

Arba jas pristatysime Jums už papildomą mokestį, priklausomai nuo dydžio, svorio ar prekių kiekio (jei prekė sunkesnė nei 30 kg arba didelių gabaritų, tai prekių įnešimas/užnešimas į namą ar butą neatliekamas (arba pagal susitarimą su kurjerių ir/arba už papildomą mokestį).

Sunkiasvorių prekių užnešimo paslaugos dažniausiai neteikiamos, nes prekes pristatome per kurjerių tarnybas. Prekės tik atvežamos į pristatymo vietą ir iškraunamos, prekių įnešimas/užnešimas į namą ar butą neatliekamas.

Į Kuršių Neriją prekės gali būti pristatomos už papildomą mokestį.


Prekių pristatymo kaina priklauso nuo užsakomų prekių svorio:

Siuntos svoris iki, kg
Siuntos pristatymo kainos, EUR

5

3.00

10

5.00

30

7.00

50

15.00

75

29.00

100

35.00

200

38.00

1000

47.00

2000

55.00


DĖMESIO!!! PRIIMDAMI PREKES BŪTINAI PATIKRINKITE SIUNTOS BŪKLĘ IR TIK TADA PASIRAŠYKITE sąskaitoje faktūroje (važtaraštyje) ar kitame siuntos perdavimo-priėmimo dokumente. Pasirašydami gavimo dokumentuose Jūs sutinkate, kad prekė atkeliavo tvarkinga ir nesudužusi (nesulankstyta). Nuo pasirašymo momento visi pažeidimai yra laikomi atsiradusiais po pristatymo.

Jei prekė atkeliauja pažeista (sudaužyta, sulankstyta, subraižyta ir pan), prekę iškart grąžinti kurjeriui ir nedelsiant susisiekti su Jūsų www.zigzagas.lt vadybininku. (+370 674 55156) - Jokiu būdu nepasirašyti!


Su geriausiais linkėjimais,

Zigzagas.lt administracija


Ši svetainė naudoja slapukus
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą pasirinkimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.